Eski Başkanlar

Edirne Kent Konseyi Başkanlığı görevini yürütenler
1. DÖNEM 06.06.2004 – 09.10.2005 Yaşar SUCU
1. DÖNEM 09.10.2005 – 09.12.2006 Ertuğrul TANRIKULU
2. DÖNEM 09.12.2006 – 16.05.2009 Teoman ÖZDÖL
3. DÖNEM 16.05.2009 – 22.10.2011 Yılmaz EREN
4. DÖNEM 22.10.2011 – 24.05.2014 Özer DEMİR
5. DÖNEM 24.05.2014 – 11.06.2016 Özer DEMİR
6. DÖNEM 11.06.2016 – … Ziya GÖKERKÜÇÜK

 

BU SAYFA HAZIRLANMAKTADIR.

< Tarihçe Sayfasına Dön

< Anasayfaya Dön

.

.

Sayfa başına git